אודות

מכללת אינטק - המכללה למקצועות הבניה והאנרגיה

מכללת אינטק הינה מכללה ללימוד, הסמכה והכשרות מקצועיות, בתחומי הבניה, הבטיחות והאנרגיה, והיא מעניקה לסטודנטים את ארגז הכלים המקצועי, המעמיק והפרקטי ביותר, לקידום הקריירה בתחומים אלו. מתוך אמונה והבנה, כי עובד מקצועי ובעל ידע מהווה ערך לארגון בו הוא פועל, אנו מכשירים בכל שנה מאות בעלי מקצוע ונותנים בכך מענה רחב ומקצועי ביותר לצרכי המעסיקים בענפים אלו במשק.

מכללת אינטק משקיעה את מירב המשאבים והמאמצים בפיתוח קורסים, השתלמויות והכשרות מקצועיות, שמעניקות ידע ומידע למעוניינים להעמיק את הידע והכישורים המקצועיים בתחומי האנרגיה, הבטיחות והבניה. מערכת הלימודים במכללה פועלת בהתאמה לתוכניות הלימוד שאושרו על – ידי משרד העבודה, משרד האנרגיה ומשרד הגנת הסביבה או לחילופין לפי דרישות סקטוריאליות של הענפים השונים.

המכללה מיועדת לבעלי מקצוע, שמבקשים להתעדכן בהתפתחויות הטכנולוגיות שבתחום התמחותם, ועבור אלו שמבקשים לשדרג את רמת הסיווג המקצועי שלהם.
תכניות הלימוד נבנו בהתאמה מלאה לצרכי המשק, דרישות הלקוחות והצרכים השונים שלהם, כל זאת לצד קיום שיתופי פעולה עם מוסדות וגורמים מובילים בענפי הבניה השונים, המאפשרים ביצוע הכשרות עובדים שאינן כלולות במסגרת הקורסים שבתכנית הבסיס.

בוא עכשיו להוביל את המחר!

הצטרף עוד היום לאחד ממסלולי ההכשרה של מכללת אינטק ותתחיל להוביל.

צור קשר

חייג עכשיו 072-2463233